Seo, Türkçe tanımı ile web sitelerini arama motorlarına optimizasyonlarını yapma metotlarının tamamına denmektedir. Seo bir web sitesinin dışarıdan görüntüleyecek tüm kullanıcıların karşısına sürekli ve ilk başta çıkmasını sağlamak için yapılan çalışmaların tamamıdır.

Teknik anlamda sosyal medya çalışmaları site içerisindeki kodlamalar ve dış bağlantılar dediğimiz tanıtım yazısı ve reklamların toplamını sizler için yapıyoruz.

Seo alanında müşterilerimize sosyal medyadan tutun Google adwords, Google benim işletmem, bir çok popüler haber, makale, bilgi paylaşımı sitelerimizden tanıtım yazıları sağlamaktayız.

Ücretlendirme konusuna gelecek olursak, SEO web sitesinin tasarıma nazaran bir çok fazla dalda çalışma gerektiren bir hizmettir. Örnek verecek olursak, birinci öncelik site içi seo çalışması kodlama ile alakalı olup, arama motorlarının özellikle Google istediği gibi bir yazılım ortaya koymak için yaptığımız çalışmadır, ikinci olarak site dışı seo çalışması bu çalışmalar web sitenizin anahtar kelimelerine göre ücretlendirme söz konusudur.

Web sitenizin anahtar kelimesinin yoğunluğu rekabet analizi sonrasında bir ücretlendirme ortaya koyabiliriz, arama yapılan kelimenin yoğunluğuna göre SEO çalışma ücreti aşağı yukarı oynamaktadır.

Üçüncü olarak sosyal medya ve reklam çalışmaları bu çalışmalarda yine anahtar web sitenizin kelimesinin yoğunluğu ve o kategoride yer alan web sitelerinin önüne geçmek için yapıldığı çalışmalardır. Ne kadar talep varsa anahtar kelimesine o kadar fazla paylaşım ve reklam gerekmektedir. Bu durumda tabi ki maddi olarak size yansımaktadır.

Sizler için yapabildiğimiz tüm çalışmalar

  • Site içi seo çalışamları
  • Site dışı seo çalışmaları
  • Sosyal medya çalışmaları
  • Tanıtım yazıları
  • Google Adwords
  • Özgün içerikli seo uyumlu makaleler
  • Link çalışmaları